Podmínky prodeje

Králičci jsou prodávána novému majiteli ve věku nejméně 5-8 týdnů  v odpovídající kondici a samostatnosti králíčka. Někdy se může stát, že některý králíček bude menší než sourozenci a bude potřebovat o pár dnů zůstat déle s maminkou.
Cena : od 500,- do 2.000,-
cena králíčků se odvíjí podle zbarvení, tipu srsti, celkového vzhledu a stavby těla, podle pohlaví a stáří králíčka daného jedince. Králíčci chováme jen jako hobby pro radost , proto NEmají PP, ale některým je možné vystavit VP.
DOPRAVA po ČR 
Dopravu zvířat v současné době zajišťuje také www.zverado.cz nebo www.přivez-zviře.cz                                  Dětem rezervuji králíčci pouze po telefonické domluvě s rodiči. Všechna naše miminka si sebou do nového domova odnesou granulky a rady do začátku. Budeme rádi, když nový majitel zašle aktuální fotky nebo informaci, jak se králíčku vede. Peníze z prodeje se vrací zpět ke králíčkům a to v podobě krmení, podestýlky, bydlení, nebo veterinární péče.

Králíčka rezervuji pouze po složení zálohy (po domluvě). Předběžná rezervace platí do doby, než bude platba provedena a to maximálně do 3 dnů!! Jinak bude králíček nabídnut dalším zájemcům. Částka bude vrácena pouze v případě zrušení rezervace z mé strany a to např. z důvodu úhynu nebo nemoci králíčka. Při zrušení rezervace ze strany zájemce je záloha nevratná!!!  Rezervace je NEPŘENOSNÁ na jiné mládě. Rezervaci prosím DŮKLADNĚ ZVAŽTE:

  1. zda není alergie v rodině ( na králíčka nebo na seno!!!)
  2. dostatek času na králíčka
  3. králíček žije několik let , je to vnímavé stvoření

Číslo účtu pro složení zálohy je: 670100-2204252049/6210

ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE

dojde-li u králíčka k jakýmkoli zdravotním komplikacím v týdnu po odběru, je kupující povinen neprodleně mě kontaktovat a vyhledat na své náklady veterináře, který písemně zdokumentuje zdravotní stav zvířete. Dále věc budu řešit individuálně na základně doložených skutečností.
samotná změna domova resp. prostředí je pro králíka velkým stresem, což přináší zásadní rizika pro organismus v podobě oslabení střevní mikroflóry a imunity, velmi snadno se pak přemnoží škodlivé bakterie ve střevech nebo zaútočí jiné viry. Pro příklad se může jednat o infekci v podobě rýmy (pro králíka může být fatální), start kokcidiózy, přemnožení bakterií, apod.

Proto doporučuji novým majitelům si u králíčka po převozu domů nechat  udělat rozbor na kokcidiózu a v případě potřeby přeléčit proti kokcidióze. Dále doporučujeme v 10 týdnu nechat králíčci naočkovat proti králičímu moru a myxematóze.

JAK TO U NÁS CHODÍ S REZERVACEMI

Volná, volný – králíček je volný, plně k dispozici
Předběžná rezervace – o králíčka byl projeven zájem, je tzv. předběžně rezervováno, ale ještě není zaplacená záloha, přijímáme další zájemce.
Rezervace – králíček je plně zaplacený, další rezervace nepřijímáme

Vyhrazujeme si právo výběru nových majitelů. Nejsme nuceni prodat králíčka každému, kdo si o něj napíše!!! Králíček není hračka.

Do nového domova s sebou každý králíček dostane:

  • VP (výpis předků – pokud rodiče mají PP nebo VP) – je to neoficiální rodokmen , kde jsou zaznamenány údaje o předcích králíčka
  • balení krmení do začátku , na které je u nás zvyklý
  • rady do chovu v písemné formě
  • celoživotní chovatelský servis

Aktualizace prodeje:  4.2. 2023